Under Sportsmøtet i midten av november ble alle medaljører i NMK-mesterskapene hyllet. Det ble også del ut flere heders- og æresbevisninger under festmiddagen lørdag kveld.

CADETTI: 1.plass Tobias G. Spangen (NMK Elverum), 2.plass Theo Eriksen (NMK Trøgstad), 3. plass Nicolai Kiil Finsås (NMK Bergen).
CADETTI: 1.plass Tobias G. Spangen (NMK Elverum), 2.plass Theo Eriksen (NMK Trøgstad), 3. plass Nicolai Kiil Finsås (NMK Bergen).
MINI: 1.plass Jonas G. Spangen (NMK Elverum), 2.plass Nikolai Norum (NMK Kongsberg), 3.plass Håvard Ø. Johannessen (NMK Modum & Sigdal).
MINI: 1.plass Jonas G. Spangen (NMK Elverum), 2.plass Nikolai Norum (NMK Kongsberg), 3.plass Håvard Ø. Johannessen (NMK Modum & Sigdal).
JUNIOR 60: 1. plass Jonas H. Rød (NMK Grenland), 2. plass Jonas B. Helgevold (NMK Kongsberg), 3.plass Sander Knaben (NMK Kongsmo).
JUNIOR 60: 1. plass Jonas H. Rød (NMK Grenland), 2. plass Jonas B. Helgevold (NMK Kongsberg), 3.plass Sander Knaben (NMK Kongsmo).
YAHAMA: 1. plass Glenn Rumohr Granum (NMK Modum & Sigdal), 2.plass Lars Angeltveit (NMK Bergen), 3. plass Sander Solbakken (NMK Bergen).
YAHAMA: 1. plass Glenn Rumohr Granum (NMK Modum & Sigdal), 2.plass Lars Angeltveit (NMK Bergen), 3. plass Sander Solbakken (NMK Bergen).
125 CUP: 1.plass Håvard Hallerud (NMK Sunnfjord), 2.plass Adrian Karterud (NMK Trøgstad), 3.plass Daniel Mikkelrud (NMK Trøgstad).
125 CUP: 1.plass Håvard Hallerud (NMK Sunnfjord), 2.plass Adrian Karterud (NMK Trøgstad), 3.plass Daniel Mikkelrud (NMK Trøgstad).
SAMMENLAGTMESTERE I FORMEL K: Glenn Rumohr Granum (NMK Modum & Sigdal), Jonas Holte Rød (NMK Grenland), Tobias G. Spangen (NMK Elverum).
SAMMENLAGTMESTERE I FORMEL K: Glenn Rumohr Granum (NMK Modum & Sigdal), Jonas Holte Rød (NMK Grenland), Tobias G. Spangen (NMK Elverum).
CROSSKART 85ccm: 1.plass Bjørn Cato Aarekol (NMK Vikedal).
CROSSKART 85ccm: 1.plass Bjørn Cato Aarekol (NMK Vikedal).
CROSSKART 125ccm: 1.plass Alexander Lie (NMK Grenland).
CROSSKART 125ccm: 1.plass Alexander Lie (NMK Grenland).
CROSSKART 250ccm: Aleksander Bjørnstad (NMK Hamar).
CROSSKART 250ccm: Aleksander Bjørnstad (NMK Hamar).
BAKKELØP RALLYCROSS: 1.plass Thomas Bryntesson (NMK Trøgstad).
BAKKELØP RALLYCROSS: 1.plass Thomas Bryntesson (NMK Trøgstad).
RALLYCROSS: 1.plass Atle Aamodt (NMK Trøgstad), 2.plass Hans Jøran Østreng (NMK Trøgstad), 3.plass Steinar Stokke (NMK Bergen).
RALLYCROSS: 1.plass Atle Aamodt (NMK Trøgstad), 2.plass Hans Jøran Østreng (NMK Trøgstad), 3.plass Steinar Stokke (NMK Bergen).
NMK MESTERSKAP NORD, SENIOR: 1. plass Eirik Finjord (NMK Harstad), 2.plass Johan M. Hætta (NMK Alta), 3.plass Mats Mortensen (NMK Tromsø).
NMK MESTERSKAP NORD, SENIOR: 1. plass Eirik Finjord (NMK Harstad), 2.plass Johan M. Hætta (NMK Alta), 3.plass Mats Mortensen (NMK Tromsø).
NMK MESTERSKAP NORD: 1.plass damer Gøril Myrvold (NMK Tromsø), 1.plass junior Mikael Dragvik (NMK Hålogaland).
NMK MESTERSKAP NORD: 1.plass damer Gøril Myrvold (NMK Tromsø), 1.plass junior Mikael Dragvik (NMK Hålogaland).
LANDSFINALE JUNIOR: 1.plass Jørn Håkon Stølen (NMK Kvinesdal), 2.plass Simen Engsvik (NMK Aremark), 3.plass Henning Maribo (NMK Nedre Hallingdal).
LANDSFINALE JUNIOR: 1.plass Jørn Håkon Stølen (NMK Kvinesdal), 2.plass Simen Engsvik (NMK Aremark), 3.plass Henning Maribo (NMK Nedre Hallingdal).
NMK LANDSFINALE DAMER: 1.plass Liz Wessel (NMK Drammen), 2.plass Siv Tandberg (NMK Gardermoen), 3.plass Ida Marie Eriksen (NMK Kvinesdal).
NMK LANDSFINALE DAMER: 1.plass Liz Wessel (NMK Drammen), 2.plass Siv Tandberg (NMK Gardermoen), 3.plass Ida Marie Eriksen (NMK Kvinesdal).
LANDSFINALE SENIOR: 1.plass Espen Kerim (NMK Konsmo), 2.plass Tord Ingar Nygård (NMK Fluberg), 3.plass Andreas Sletten (NMK Tønsberg).
LANDSFINALE SENIOR: 1.plass Espen Kerim (NMK Konsmo), 2.plass Tord Ingar Nygård (NMK Fluberg), 3.plass Andreas Sletten (NMK Tønsberg).
RALLY, KARTLESER SENIOR: 1.plass Gøril N. Undebakke (NMK Nore og Uvdal), 2.plass Trond-Håvard Østheim (NMK Hadeland), 3.plass Arne-Ingar STulen (NMK Hadeland).
RALLY, KARTLESER SENIOR: 1.plass Gøril N. Undebakke (NMK Nore og Uvdal), 2.plass Trond-Håvard Østheim (NMK Hadeland), 3.plass Arne-Ingar STulen (NMK Hadeland).
RALLY, FØRER JUNIOR: 1.plass Håkon Sveen Frøslid (NMK Fluberg), 2.plass Frank Tore Larsen (NMK Modum & Sigdal), 3.plass Steve Røkland (NMK Gardermoen).
RALLY, FØRER JUNIOR: 1.plass Håkon Sveen Frøslid (NMK Fluberg), 2.plass Frank Tore Larsen (NMK Modum & Sigdal), 3.plass Steve Røkland (NMK Gardermoen).
RALLY, FØRER SENIOR: 1.plass Geir Helge Frøslid (NMK Fluberg), 2.plass Stig Sollie (NMK Hønefoss), 3.plass Tom Kristian Lien (NMK Modum & Sigdal).
RALLY, FØRER SENIOR: 1.plass Geir Helge Frøslid (NMK Fluberg), 2.plass Stig Sollie (NMK Hønefoss), 3.plass Tom Kristian Lien (NMK Modum & Sigdal).
RALLY, KARTLESER JUNIOR: 1.plass Daniel Wolden (NMK Elverum), 2.plass Torstein Eriksen (NMK Modum & Sigdal), 3.plass Per Tore Bergstøl (NMK Nore og Uvdal).
RALLY, KARTLESER JUNIOR: 1.plass Daniel Wolden (NMK Elverum), 2.plass Torstein Eriksen (NMK Modum & Sigdal), 3.plass Per Tore Bergstøl (NMK Nore og Uvdal).
QUAD JUNIOR: 1.plass Henrik Smerud (NMK Aurskog-Høland), 2.plass Joakim Granli (NMK Aurskog-Høland), 3.plass Christian K. Stenersen (NMK Notodden).
QUAD JUNIOR: 1.plass Henrik Smerud (NMK Aurskog-Høland), 2.plass Joakim Granli (NMK Aurskog-Høland), 3.plass Christian K. Stenersen (NMK Notodden).
QUAD ÅPEN: 1.plass Sander Rønningen (NMK Notodden), 2.plass Thomas H. Killingmo (NMK Notodden), 3.plass Mads Yssen (NMK Aurskog-Høland).
QUAD ÅPEN: 1.plass Sander Rønningen (NMK Notodden), 2.plass Thomas H. Killingmo (NMK Notodden), 3.plass Mads Yssen (NMK Aurskog-Høland).
ENDURO ÅPEN: 1.plass Harald Bogstad (NMK Aurskog-Høland), Espen Finstad (NMK Aurskog-Høland), 3.plass Hans Ola Mangen (NMK Aurskog-Høland).
ENDURO ÅPEN: 1.plass Harald Bogstad (NMK Aurskog-Høland), Espen Finstad (NMK Aurskog-Høland), 3.plass Hans Ola Mangen (NMK Aurskog-Høland).
RACING: 1.plass Kåre Andreas Weim (NMK Gardermoen), 2.plass Mathias Havdal (NMK Kongsberg), 3.plass Hans Petter Havdal (NMK Kongsberg).
RACING: 1.plass Kåre Andreas Weim (NMK Gardermoen), 2.plass Mathias Havdal (NMK Kongsberg), 3.plass Hans Petter Havdal (NMK Kongsberg).
SHORTCAR: 1.plass Sivert S. Johansen (NMK Grenland), 2.plass Vidar Haugen (NMK Hadeland), 3.plass Steinar Solbakke Klev (NMK Kongsberg).
SHORTCAR: 1.plass Sivert S. Johansen (NMK Grenland), 2.plass Vidar Haugen (NMK Hadeland), 3.plass Steinar Solbakke Klev (NMK Kongsberg).
DRIFTING JUNIOR: 1.plass Martin August Myrseth (NMK Frøya), 2.plass Petter Lauvås (NMK Bergen), 3.plass Sander Ertvaag (NMK Bergen).
DRIFTING JUNIOR: 1.plass Martin August Myrseth (NMK Frøya), 2.plass Petter Lauvås (NMK Bergen), 3.plass Sander Ertvaag (NMK Bergen).
DRIFTING SENIOR: 1.plass Stig Wilhelmsen (NMK Bergen), 2.plass Einar Solberg (NMK Bergen), 3.plass Tor Arne Kvia
DRIFTING SENIOR: 1.plass Stig Wilhelmsen (NMK Bergen), 2.plass Einar Solberg (NMK Bergen), 3.plass Tor Arne Kvia
ÅRETS ARRANGØR 2015, Hastighet: NMK Trøgstad
ÅRETS ARRANGØR 2015, Hastighet: NMK Trøgstad
ÅRETS ARRANGØR 2015, Rally: NMK Nore og Uvdal
ÅRETS ARRANGØR 2015, Rally: NMK Nore og Uvdal
ÅRETS ARRANGØR 2015, Racing: NMK Bergen
ÅRETS ARRANGØR 2015, Racing: NMK Bergen
ÅRETS ARRANGØR 2015, MC: NMK Aurskog-Høland.
ÅRETS ARRANGØR 2015, MC: NMK Aurskog-Høland.
ÅRETS ARRANGØR 2015, Formel-K: NMK Sunnfjord.
ÅRETS ARRANGØR 2015, Formel-K: NMK Sunnfjord.
MARKEDSFØRINGSPRISEN 2015: Rallykomiteen.
MARKEDSFØRINGSPRISEN 2015: Rallykomiteen.
NIFs Vandrepokal 2015: Liz Wessel (NMK Drammen).
NIFs Vandrepokal 2015: Liz Wessel (NMK Drammen).
FUNKSJONÆRPRISEN 2015: Malin Svendby (NMK Aurskog-Høland).
FUNKSJONÆRPRISEN 2015: Malin Svendby (NMK Aurskog-Høland).
SPORTSPRIS 4 HJUL: Tomas Bryntesson (NMK Trøgstad).
SPORTSPRIS 4 HJUL: Tomas Bryntesson (NMK Trøgstad).
ÅRETS ILDSJEL 2015: President Glenn Mellegaard presenterer vinneren...
ÅRETS ILDSJEL 2015: President Glenn Mellegaard presenterer vinneren…
ÅRETS ILDSJEL 2015: Jan Lillegrend (NMK Elverum).
ÅRETS ILDSJEL 2015: Jan Lillegrend (NMK Elverum).
Også ble damene hyllet for sin innsats på kontoret... Anita Bråthen og Heidi Engedal.
Også ble damene hyllet for sin innsats på kontoret… Anita Bråthen og Heidi Engedal.
Bernt Øystein Vormeland (NMK Aurskog-Høland) ble av Landsmøtet 2015 utnevnt som Æresmedlem i Norsk Motor Klubb. Her gratuleres han under festmiddagen av president Glenn Mellegaard.
Bernt Øystein Vormeland (NMK Aurskog-Høland) ble av Landsmøtet 2015 utnevnt som Æresmedlem i Norsk Motor Klubb. Her gratuleres han under festmiddagen av president Glenn Mellegaard.